- برنامه نظارتی گوشی فرزندان-PlcSpy

هک گوشی با imei

شاید شما به دلیل شرایط زندگی یا کاری خود، گاهی مجبور شوید اطرافیان خود را زیر نظر بگیرید که این زیر نظر گرفتن ممکن است با دسترسی به گوشی آن ها صورت پذیرد. ممکن است احساس کنید که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده و به خصوص فرزندانتان آگاه شوید. در چنین مواقعی معمولا تنها راهی که به ذهن افراد می رسد هک کردن گوشی فرد موردنظر می باشد. اما اینکه چطور می توان این کار را انجام داد نیز سوالی است که در ذهن افراد ایجاد می شود. شاید تاکنون درباره هک گوشی با imei شنیده باشید، اما نمی دانید که دقیقا چگونه می توان این کار را انجام داد؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا هر چه بیشتر درباره هک گوشی با imei اطلاعات کسب کنید و روش انجام آن را آموزش ببینید.
دسترسی به گوشی دیگران را چه گونه می توان انجام داد؟

روش های زیادی برای هک گوشی دیگران وجود دارد اما راحت ترین آنها روشی است که امکان دسترسی به گوشی فرد مورد نظر وجود داشته باشد و بتوان نرم افزار هک را روی موبایل وی نصب کرد. این روش به دلیل پیچیدگی کم و نیاز نداشتن به دانش برنامه نویسی، ساده ترین روش نامیده می شود. اما اگر بخواهید بدون دسترسی به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده یا افراد دیگر، اطلاعات گوشی آن ها را به دست آوریم، باید بدانید که این کار قدری به دانش برنامه نویسی شما نیاز دارد.

چنانچه فردی بخواهد بدون دسترسی به گوشی هدف، او را هک کند باید حداقل یک سال به کسب دانش برنامه نویسی و موضوعات امنیتی بپردازد.

اما :

خوشبختانه برنامه نویسان موفق دنیا با تلاش های فراوان، نرم افزارهایی را برای هک گوشی با imei طراحی و عرضه نموده اند. با استفاده از این برنامه ها شما به راحتی می توانید هک گوشی فرد موردنظرتان را فقط با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی(imei) انجام دهید.
معرفی نرم افزار هک گوشی با imei

یکی از نرم افزارهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده و می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند و از راه دور و بدون دسترسی، گوشی فرد موردنظرتان را هک نماید، برنامه PLC می باشد. شما با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد موردنظرتان متوجه چیزی شود، تنها با داشتن شماره تلفن و کد imei گوشی، تلفن همراه او را هک نمایید.

بعد از نصب این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام این ها می توانید از موقعیت مکانی فرد موردنظرتان هم مطلع شوید.

قابلیت جدیدی که در نسخه آخر این برنامه ارائه داده شده است، توانایی گزارش گیری و نظارت بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگراممی باشد. با نصب این نرم افزار می توانید از پیام هایی که فرد به بقیه ارسال می کند، یا پیام هایی که از دیگران دریافت می کند، آگاهی یابید.
چطور امکان هک گوشی با imei و شماره تلفن وجود دارد ؟

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد

که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ، تمام اطلاعات گوشی شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند. آسیب پذیری که با برنامه SS7 plc تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.
نرم افزار PLC یا هک گوشی با imei چیست؟

PLC نرم افزاری است با نصب بسیار آسان که با استفاده از آن می توانید هک گوشی را انجام دهید تا از نگرانی ها و تمام سوالات خود در مورد شخص مورد نظرتان راحت شوید و موقعیت و اطلاعات گوشی را با داشتن شماره تلفن آن به دست آورید و از عملکرد آن ها مطلع باشید و از قابلیت خوب این نرم افزار نهایت بهره را ببرید.

هک گوشی با imei

توجه داشته باشید که این سامانه تنها به جهت فرهنگ سازی و نظارت بر خانواده می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی می باشد.
برخی از ویژگی های نرم افزار PLC SPY

۱-مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه ای

۲-امکان مشاهده تمام قسمت های گوشی مثل پیامک ها تماسها و ….

۳-نظارت بر برنامه هایی مثل تلگرام،اینستاگرام،واتس اپ و…

۴- در نسخه جدید این برنامه دو قابلیت منحصر به فرد شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف به وسیله دوربین گوشی نیز اضافه شده است.

برای مشاهده فیلم آموزشی نصب این برنامه می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده فیلم آموزشی نصب برنامه PLC

همچنین برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه plc می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک گوشی با imei و شماره موبایل با استفاده از نرم افزار

error: Content is protected !!